Сергій Притула "Вар`яти-шоу"

Сергій Притула
Начало: 30 марта 19:00
Цена: 270 - 500 грн
ЗАГУЗКА стороннего видежта.. пожалуйста подождите..

Вар’яти-шоу Сергія Притули знову у Миколаєві!
 
Запрошуємо усіх на вечір сучасного україномовного гумору від Сергія Притули та його Вар’яти-шоу!
Минулої осені хлопці вже давали концерт у Миколаєві. Самі того не очікуючи, вони зібрали повний зал – зал привітних і веселих глядачів, де кожен жарт артистів сприймався “на ура”.
Вар’яти-шоу - це не просто талановиті гумористи і співочі актори, кожна репліка і навіть жест яких миттєво викликають хвилю сміху у залі, вони - справжні улюбленці публіки. За майже шість років існування Вар’яти-шоу всім довели, що україномовний гумор - це гумор найвищого ґатунку!
«Ми просто намагаємося показати більшості наших глядачів, що сучасний український гумор конкурентоспроможний! – розповідає очільник шоу, телеведучий Сергій Притула. – І якщо хтось вважає, що на наші концерти ходить тільки україномовна публіка, то він помиляється. Для того, щоб сміятися з україномовного гумору, не обов'язково бути носієм української мови, досить її просто розуміти. Тому що коли людина сміється, то останнє, про що вона подумає: «А якою мовою мене тільки що розсмішили?!»
Вар'яти практично не жартують про політику. У їхніх номерах немає матів і жартів нижче пояса – лише теми з нашого життя. «Відносини між чоловіком та дружиною, зятем і тещею, колегами по роботі, вчителем та учнем – нетлінні. А жарти про політику... Політик сьогодні є, завтра – немає. А відносини – вони вічні!», – говорить Сергій Притула і додає: «Дві години якісного гумору – гарантую!»

Купить билеты на выступление Варьяты можно на сайте Досуговой кассы rest-info.com или заказать по тел. 50-10-10

Читать больше...Х