Притула і "Варя'ти"

Притула і
Начало:
Цена:

Команда Вар'яти ШОУ –. то веселі хлопаки, що зібралиcь разом на радість людям. Шоу позбавлене російської мови та нецензурної лексики. 

Команда Вар'яти Шоу це:

Сергій Притула

«Тернопільський Сірий» 

Молодий козак, та вже дуже старий гуморист. Всім каже шо він з Збаража, хоча родом з провінції Ля Боль (Франція), знає все про всіх та нічого про себе. Любить дивитись з сином виступи циркових еквілібристів – це нагадує їм Жогла в пеклі. Робить вигляд, що він єдиний, хто любить Україну по-справжньому, тому, коли бачить фото Олега Скрипки – шипить і скрегоче зубами. Чудово співає. Був пів-фіналістом шоу «вул.Кармелюка в м. Збараж має талант».

Володимир Жогло

«Жошка» 

В минулому учасник гурту "KAZAKY", в майбутньому – учасник шоу-балету Мадонни. Якби не густа борода, йому б поступались місцем у маршрутках, як і решті вагітним жінкам... Любить пиво і дівчат, причому в будь-якій послідовності. Добрий... Через це перед Різдвом і Пасхою ховається від решти Вар'ятів, які вже давно хочуть перевірити наскільки ж він добрий.

Володимир Ковцун

«Владзьо» 

Король монологів і королева діалогів. У вільний від Вар*яти Шоу час ставить людям дахи,і то так, що після того в них їде криша. Досконало володіє німецькою мовою, яку вивчив за допомогою переглядів німецького порно. В рідному селі всі жінки і дівчата його не люблять, але поважають, бо не гарно не поважати батька своїх дітей. На "Ти" з Притулою, Кучмою і Папою Римським!

Юра Бадзян

Колись працював вчителем фізкультури, тому, за старою звичкою перед концертами шикує всіх вар*ятів, кидає їм м’яч, а сам йде шукати трудовика. Якщо не знаходить – читає новини, які придумує на ходу. Любить відпочивати в компанії Тильного і Жогла, на фоні яких почуває себе струнким та підтягнутим.

Віталік Тильний

Найхитріший вар’ят! Ніколи не бере собі дурного до голови. А от до живота – бере! Часто відвідує спортзали, після чого спортзали закривають на ремонт. Розривається між читанням новин з Бадзяном та акторством у дуеті з Владзьом. В результаті найсмішнішими його виступами є демонстрація зарплати тещі.

Остап Орестович Ярка

«Тяпа» 

Людина без якої все наше шоу «г…на варте». Народився разом з колонкою на 400 КВт і до 12 років називав її сестрою. В першу шлюбну ніч кохався з дружиною доти, доки не прибрав «низи» і поки не перестало фонити. У вільний від шоу час дивиться німі фільми і плаче.


Читать больше...Х