Михайло Лабковський

Начало: 05 июня 19:00
Цена: ОТМЕНА!

УВАГА! Ця подія буде проведена онлайн! 5 червня 2020 р тренінг не відбудеться.

У зв'язку з пандемією COVID-19 і неможливістю проведення масових заходів найближчим часом, організатори тренінгу Михійла Лабковського пропонують скористатися можливістю обміняти придбані раніше  квитки на 3 публічні онлайн-консультації Михайла Лабковського.

Всі вони відбудуться наступного тижня:

18 травня – "Pro детей"
25 травня – "Pro самооценку"
27 травня – «Хочу и буду. Секс, Либидо, Любовь – как понять свои желания и воплотить их в жизнь»
Це дозволить Вам в зручній для Вас обстановці, не наражаючи себе на небезпеку отримати відповіді на свої питання. Обсяг інформації та можливості оналін-зустрічі перевищують можливості зустрічі в залі. 

Щоб отримати доступ до онлайн зустрічі потрібно обміняти свій квиток на електроний ключ-посилання. Якій надасть можливість долучитися до онлайн-консультації. ОБМІН відбувається ДИСТАНЦІЙНО!  Для обміну вашого квитка на доступ до онлайн-консультацій, необхідно написати лист на адресу  dosugovakasa@gmail.com в листі необхідно вказати наступну інформацію: Тема листа Михайло Лабковський. Текст листа: Прошу обміняти придбаний мною (зазначити ПІБ) квиток на ключ-посилання на онлайн-консультацію з Михайлом Лабковським. З умовами обміну погоджуюся. Параметри квитка: Вартість __зазначити__; Ряд __зазначити__; Місце __зазначити__; номер замовлення __зазначити__ (розміщений на квитку під штрих кодом, має 10 цифр, починається з 10000.....). Також необхідно разом з листом надіслати фотографію квитка.  
На вашу пошту буде надіслани лист з інструкціями, або з Вами зв'яжеться наш спеціаліст і допоможе зробити такий обмін.
Заздалегідь вдячні за розуміння!


Якщо Ви не бажаєте скористатися можливісттю обміну квитка, Вам потрібно звернутися в офіс каси одразу після закінчення карантину, але не пізніше 14 днів з офіційної дати закінчення карантину.

м. Миколаїв, вул. Соборна, 12-б, оф. 215, бізнес-центр "Україна"

Слідкуйте за інформацією на нашому сайті, сайтах артистів та Організаторів концертів.

Приєднуйтесь до нашого Telegram каналу: https://t.me/afishamk, слідкуйте за новинами. 

ПІД ЧАС КАРАНТИНУ "Досугова каса" працює в дистанційному режимі.

Інформацію про послуги і розклад роботи можна дізнатися на наших сайтах: kasa.mk.ua; rest-info.com; yunist.mk.ua або за телефонами: (066)217-10-10; (093)792-10-10. e-mail: dosugovakasa@gmail.com

Інформація про перенесення концертів за посиланням.

Дякуємо за розуміння! Будьте здорові!

Читать больше...Х