МЕД ХЕДС

МЕД ХЕДС купить билет онлайн Николаев
Начало:
Цена:

Музиканти на чолі з фронтменом колективу Вадимом Краснооким презентують новий альбом під назвою «8».

Український музичний простір вибухнув новиною - гурт «Мед Хедс» готується презентувати свій новий альбом «8»!
- Вже час! Вже час зрозуміти, в якій би складній ситуації ми не опинилися, тільки власна віра в себе і свої сили допоможе нам впоратися з будь-якими складнощами, а музика  здатна творити дива: надихати, дивувати і заряджати необхідною енергією! - Каже лідер гурту Вадим Красноокий. - «Мед Хедс» оголошують бойкот усім панікерам, які вважають, що «всьому кінець»! Ми представляємо альбом «8» - нескінченність та безмірність українського року, який ми поставимо на диби! 

Символом нашої нової платівки став «Magic 8 Ball», тому що музика - це магія! А для нас «8» став ще й новим концертним сезоном, адже на підтримку альбому ми вирушаємо в тур 20-ма містами України.

До нового альбому групи увійшли 17 пісень:
1. Пісня Сирени 
2. Молода кров
3. Любов 
4. Час  
5. Без тебе Ні
6. Весна
7. П'ятниця
8.Кудаведутмечты
9. Накрило!
10.Йохохо
11. Ананасовий експрес
12. Дорога
13.TonightI’malone
14. Я на горі (feat. Василь Попадюк)
15. Новийрік
16. Велика гра
17. Україна це ми

- Всі пісні дуже різні і їх важко було об'єднати разом, - говорить Вадим Красноокий. - У всіх них різний настрій, і це зрозуміло, адже деякі хіти були написані близько 10 років тому, інші - ще жодного разу не виконувалися перед публікою, і їх особлива емоційність пов'язана з тими подіями, що зараз відбуваються в Україні.

В альбом також увійшла наша найстаріша пісня - «TonightI’malone». Ми виконували її різними складами і в різні часи, змінювали звучання і зміщували акценти в її настрої... це пісня-фенікс - вона завжди відроджується для нас і наших шанувальників, і я сподіваюся, що разом з альбомом «8» в нашій країні відродиться любов до української музики. Адже випускаючи альбом в такий непростий час, ми ставимо перед собою одну мету - показати розмаїття сучасної української рок-музики і її дійсно високий рівень.

Відзначимо, що альбом «8» став новим творчим сезоном для гурту. Саме ця платівка об'єднала всі музичні стилі, в яких так чи інакше працювали «Мед Хедс» за 24 роки свого існування, а це і рокабіллі, і ска, і, безумовно, панк і реггі.
«8» - це еволюція сучасного українського року у виконанні «Мед Хедс».
Читать больше...Х