0

Leo Dreams Show, лазерн-снігове-бульбушкове шоу

Начало: 10 ноября 17:00
Цена: 80-250грн

Все не выкупленные и новые брони 09.11 в 17-00 будут возвращены в продажу. Просьба позаботиться о выкупе билетов заранее.

Leo Dreams Show!

Дитяче снігове бульбушкове шоу!

Це чарівна казка, приклад того, як проста буденність дитини може перетворитись в цікаві і в той же час захоплюючі пригоди.

В неї порине не тільки малеча, ай дорослі, адже шоу-виства поєднує в собі безліч жанрів, а саме: снігове шоу, клоунаду, ілюзію та фокуси, мильно-бульбашкове шау та інтерактив з гігантськими повітряними кулями у поєднанні з світовими, звуковими спецефектами.

Справжньою несподіванкою для глядача стане головний герой - 8-ми рісний Лео, який з власної цікавості потрапив на горище, де познайомився з Чародієм - Майстром Чаром та його помічниками - пухнастими світлячками. Надзвичайну атмосферу шоу створює таємнича музика, чарівні декорації та яскраві образи героїв.

Ця історія про мрії і віру. Комусь вона здаватиметься ліричною мрією дитинства, хтось удосталь насміється, але бзсумнівно, кожному з Вас легкою пір'їнкою залоскоче душу та надовго залишиться в пам'яті теплими спогадами.

Вистава на українській мові. Рекомендований вік 2-12 років. Діти до 4 років безкоштовно на руках у батьків.

Читать больше...У вас в заказе

0
Оформить заказ
До конца сессии осталось:

Сервисный сбор: 0 грн

Сумма заказа:

0 грн
event-slide
event-slide
event-slide
event-slide
Х