Благодійний концерт Мар'яни Садовської

 Благодійний концерт Мар'яни Садовської  купить билет онлайн Николаев
Начало: 04 декабрь 18:30
Цена: 0

Благодійний концерт Мар’яни Садовської у рамках туру «іSadovska - Тут і Тепер»

У листопаді - грудні співачка, акторка та композитор Мар’яна Садовська приїде до України з проектом «іSadovska - Тут і Тепер». У рамках туру співачка презентуватиме нову концертну програму «Ніч лише починається». Задля реалізації проекту об’єдналися організатори з різних куточків України - Слов’янська, Краматорська, Торецька, Костянтинівки, Херсона, Миколаєва, Сум, Києва та Львова. У багатьох із цих міст Садовська виступатиме вперше.

У турі «іSadovska - Тут і Тепер» Мар’яна виконуватиме нову програму «Ніч лише починається» («The Night Is Just Beginning»), яка виникла у відповідь на події 2014 року в Україні. Саме тому для співачки дуже важливо, щоб цю музику почули у звільнених містах Донбасу, на Сході та Півдні. Програма поєднує традиційну обрядову й експериментальну музику, поезію та storytelling під акомпанемент фортепіано та iPad. У цьому проекті Мар’яна Садовська трансформувала власні спостереження, біль і надію, звертаючись до поезії Сергія Жадана та Любові Якимчук. Також вона використала пісні, записані під час експедиції 2016 року в Приазов’ї, на Українському Донбасі. Програма була успішно презентована в Нью-Йорку, Зальцбурзі та Мюнхені.


Мар’яна Садовська – співачка, акторка, музичний драматург, викладачка, фольклористка. Львів’янка, яка вже багато років мешкає в Кельні, а працює в різних країнах Європи і США. Віртуозну мизикантку через її голосову палітру та надзвичайну експресію називають «українською Бйорк». Мар’яна співпрацює із всесвітньо відомим Kronos Quartet, знаними театрами та з німецьким джазовим тріо Borderland. 

У Миколаєві співачка дасть благодійний концерт з метою збору коштів для онкохворого бійця АТО Івана Семенюка .

41 – річний Іван Семенюк з села Берізки, Кривоозерського району Миколаївської області добровольцем пішов на фронт приховавши тяжку хворобу – лімфому Ходжкіна (рак лімфатичної системи) бо не міг просто дивитись як гинуть наші хлопці. Рік захищав Батьківщину у складі 28 бригади (8 міс. та 7 днів безпосередньо в зоні АТО), приймаючи знеболювальні. Після демобілізації хвороба загострилась. Зараз у Івана 4-та, остання стадія захворювання. Йому терміново потрібно від 4 до 8 курсів хіміотерапії (залежно від динаміки лікування) препаратом Адцетріс фірми Такеда вартість одного курсу складає приблизно 6 тис. євро. Зі слів лікарів та результатів наукових досліджень – після лікування даним препаратом виліковується кожен третій хворий. Але грошей у родини, яка виховує двох неповнолітніх дітей немає адже Іван, як інвалід 2 гр. отримує пенсію у розмірі 2300 грн., а дружина, інвалід 3 гр. – у розмірі 1300 грн. За час лікування з 2009 року продали все що могли (будинок, господарство, земельні ділянки) на проходження 22 курсів хіміотерапії. 

Всі зібрані під час концерту пожертви будуть перераховані на розрахунковий рахунок ГО «Асоціація ветеранів та інвалідів АТО» для Семенюка Івана.

Читать больше...Х